شماره تماس: 77785376-021

شرح محصول

این محصول بر پایه رزین پلی و نیل استات محلول در آب و ادتیوهای مخصوص و فیلر و پیگمنتهای اشرح محصول مناسب در آزمایشگاه های مجهز شرکت تهران رنگ و بر اساس آخرین و به روزترین استاندارهای دنیا طراحی شده است.

موارد کاربرد

برای سطوح داخلی ساختمان نظير سطوح گچی بتونی چوبی و فلزی (با زیر سازی مناسب) قابل استفاده در فضاهای مسکونی و اماکن پرتردد مانند بیمارستان ها، مدارس، دانشگاه ها و ترمینال ها,
سطوح مورد نظر جهت رنگ آمیزی را از هرگونه آلودگی تميز نمایید در صورت نیاز با استفاده از بتونه تهران رنگ سطوح آماده سازی سطح مورد نظر را بتونه کاری کرده بعد از سمباده کاری گرد و غبار به وجود آمده را به صورت کامل از سطوح پاک نمایید و از سیلر زیرسازی زیکا محصول شرکت تهران رنگ جهت اشباع (سير) نمودن استفاده کنید و سپس سطوح مورد نظر را رنگ آمیزی نمایید. برای تغییر رنگ با فام و رسیدن به رنگ دلخواه از خمیر رنگهای آکریلیک (مادررنگ) تهران رنگ استفاده کنید

روش اعمال

یک لایه از پرایمر آکریلیک را بر روی سطوح مورد نظر اجرا کنید. رنگ را کاملا بهم زده و با مقدار مناسب آب رقیق نموده و سپس اجرا نمایید. در صورت نیاز سطوح مورد نظر را بتونه کاری کنید.

شرایط محیطی جهت اجرای رنگ

این محصول را مي توان در دمای ۵+ الی ۳۰+ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا کرد.

شرایط نگهداری

در دمای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای ۵+ الی ۴۵+ درجه نگهداری شود. بهترین زمان مصرف تا یکسال پس از تاریخ تولید در ظروف در بسته می باشد.

نکات ایمنی

این محصول برپایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد ولی توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادير آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست به پزشک مراجعه نمایید.

اطلاعات فنی

حالت ظاهری مایع ویسکوز
فام سفید و الوان
وزن مخصوص (پیکنومتر) 0.05+ 1.55 گرم سانتیمتر مکعب
ویسکوزیته (کربس) 126 +-2 واحد کربس
براقیت (تحت زاویه 60 درجه) >10
خشک شدن سطحی حداکثر 1 ساعت (15 تا 25 درجه سانتی گراد)
خشک شدن عمقی حداکثر 4 ساعت (15 تا 25 درجه سانتی گراد)
زمان اجرای لایه بعدی حداکثر 4 ساعت (15 تا 25 درجه سانتی گراد)
اندازه ذرات >20 میکرون
PH 8.6 تا 9.6
پوشش اجرایی هر کیلو 4 تا 5 متر

ویژگی های محصول

  • پایه آب
  • بدون بو
  • پوشش مناسب
  • سرعت خشکایی مناسب
  • بدون سرب
  • بدون فرمالین
بستن منو
اجرا شده توسط: همیار وردپرس